Jak to děláme my

Prohlídky

Prohlídky plánujeme většinou dle dohody s Vámi, jako prodávajícím. Pokud máme klíče od prodávané nemovitosti, které obdržíme oproti předávacímu protokolu, naplánujeme prohlídku cca 1x za týden, aby se dostavilo co nejvíce zájemců v jeden den.

Na každé prohlídce od nás klienti dostanou firemní desky, ve kterých najdou vizitku na makléře, vytištěný inzerát a checklist nemovitosti, což je soupis základních informací o prodávané nemovitosti.

Výběr Kupujícího

Pokud se dohodneme, že se chcete podílet na výběru kupujícího pro svou nemovitost, vytřídíme zájemce podle předem stanovených požadavků a po konzultaci s Vámi pozveme vybrané uchazeče k další prohlídce.

Podpis Rezervační smlouvy

Standardně podepisujeme rezervační smlouvu s prodávajícím a kupujícím v naší kanceláři v Hradci Králové, ale po domluvě můžeme smlouvu uzavřít i jinde, například na adrese prodávané nemovitosti.

Příprava Kupních smluv

Vypracování návrhu kupní smlouvy trvá 3-5 pracovních dnů po uhrazení rezervačního poplatku. Návrh smlouvy pošleme prodávajícímu i kupujícímu e-mailem k odsouhlasení či připomínkování. Po odsouhlasení všemi stranami se může kupní smlouva podepsat. Protože jsou vyžadovány ověřené podpisy, podepisuje se u advokáta, případně po dohodě na poště nebo příslušném úřadě. Pokud kupující financuje nákup nemovitosti přes hypoteční úvěr, může se kupní smlouva podepsat až po podpisu hypotečního úvěru.

Advokátní úschova

Advokátní úschovu nám zajišťuje advokát pan Mgr. Tomáš Pavel. Kupující uhradí celou částku do advokátní úschovy a advokát podá návrh na vklad na Katastrální úřad. Po přijetí vyrozumění o vkladu z Katastrálního úřadu a v termínu, který je stanoven v kupní smlouvě, je částka z advokátní úschovy vyplacena prodávajícímu.

Předání nemovitosti

Realitní makléř vypracuje předávací protokol a za podmínek ujednaných v kupní smlouvě nemovitost předá novému majiteli.

ZA KAŽDÝ TIP NA NEMOVITOST VÁS ODMĚNÍME

Co vám můžeme nabídnout

Pokud budete potřebovat poradit s prodejem Vaší nemovitosti, či nákupem nové nemovitosti, bezplatně Vám velmi rádi poradíme. Popřípadě Vám můžeme pomoci Vaši situaci vyřešit za předem domluvený honorář.

Bezplatné poradenství

Zajištění prodeje bez starostí

Vyřízení úředních povinností

Právní služby

Oddlužení

Vyhledávání nemovitostí

Zajištění PENB

Prodej, pronájem a výkup nemovitostí

Rozparcelování pozemků

Zasíťování pozemků

Vypracování cenové mapy

vaší nemovitosti

Vypracování odhadu vaší nemovitosti

např. při dědictví, vyrovnání SJM, aj.

Názory našich klientů


Napište nám

Name*
Souhlas se zpracováním osobních údajů*

Aktuálně poptáváme

Makléř do týmu

Baví tě práce s lidmi? Chceš se v životě posunout někam dál? Staň se členem našeho týmu.

Svůj životopis zašli na info@hrubesinvest.cz

Hrubeš Invest s.r.o.