Tomáš Ondřej

Černožice, Česko

Profesionální přístup makléřky Marcely, zvládání řešení neočekávaných situací, výborná orientace na regionálním trhu s nemovitostmi. Doporučuji ke spolupráci.

Radoslav Němec

Leština u Světlé, Česko

S paní Pelikánovou jsem moc spokojený, řekl bych až nad míru spokojený. Nejen že dokázala najít cílovou skupinu kupujících a dotáhla obchod do konce, ale i o každém kroku hned informovala. Děkuji za Marcelu a její přístup.

Jitka Divilová

Hradec Králové, Česko

Pana Aleše Hrubeše znám více jak dva roky a nejedná se o prvního makléře, kterého jsem oslovila. Jeho jednání a přístup je vysoce profesionální, je velice spolehlivý, ochotný a vždy k dosažení. Každému ho vřele doporučuji. Neznám nikoho kvalifikovanějšího v této profesi.

Petra Krupková

Hradec Králové, Česko

S prací realitního makléře Aleše jsme byli velmi spokojeni – ve všem se nám snažil pomoci a poradit. Spolupráci bychom si klidně někdy zopakovali. Pan Hrubeš byl vždy na telefonu, když bylo třeba. Vlastně netušíme, kdy mu končí pracovní doba J Hledali jsme ke koupi náš vysněný dům a s panem Hrubešem se nám to také povedlo.

Ing. Milan Pavel CSc.

Rychnov nad Kněžnou, Česko

Mám mnohaleté několikanásobné zkušenosti s různými realitními kancelářemi. Tato je podle mého názoru bezkonkurenčně nejlepší z nich. Iniciativní, komunikativní, poskytuje služby nad rámec standardu a bez dodatečných plateb. Realizoval jsem zde několik obchodů a ve všech případech maximální spokojenost. Spolupráce s paní Pelikánovou vysoce předčila má očekávání a zcela jistě se na ni v oblasti realit opět obrátím.

Jana Štarková

Tutleky, Česko

Pro pana realitního makléře Aleše Hrubeše jsem patrně musela být celkem tvrdým oříškem, neboť jsem prodávala 3 nemovitosti a kupovala 1 – svůj sen. Ačkoli se celá záležitost protáhla prakticky na více jak rok, neboť jedna z nemovitostí byla dosti specifická, a já jednu chvíli již celou akci vzdávala, díky panu Hrubešovi se nakonec vše podařilo. Měl stále neutuchající optimismus. Když mi bylo nejhůř, neváhal zavolat, povzbudit, vymyslet nové varianty možností získání toho, po čem toužím. Byl vždy vstřícný a ochotný. Přitom měl opravdu profesionální odhad, neboť celá akce ze začátku nevypadala nijak růžově, a on přesto věřil a svým šestým smyslem patrně i věděl, že to dotáhne do zdárného konce. Získával maximum informací o konkrétní a stále se měnící situaci, jednal i s ne příliš příjemnými klienty s úsměvem na rtech. Nevzdal akci „kulový blesk“ (na tento prodej a koupi se totiž postupně nabalovali další klienti se svými potřebami koupi a prodeje), a tak především díky němu dnes bydlím tam, kde jsem si přála. Děkuji.

Jiří Kalenda

Selmice, Česko

V životě člověk nepotká moc lidí, kteří když mluví, tak ví, o čem mluví, a dělají něco, co je baví tak, že je to vidět. Je to radost potkat takového pana Aleše, když prodáváte dům.

Lubomír Novák

Albrechtice nad Orlicí, Česko

Jsem velmi rád, že jsem narazil právě na Aleše a velmi za to děkuji!!!

Irena Vondroušová

Hradec Králové, Česko

Děkuji paní Pelikánové za ochotu a vstřícnost při hledání nových nájemníků do bytu v HK.
Výborná spolupráce, evidentní snaha o maximální spokojenost klienta. Doporučuji!