Hledáte bydlení v Pardubicích na klidném místě a přesto kousek od centra? Nabízíme Vám do pronájmu cihlový byt v ulici Na Drážce v PU s dispozicí 3+1 o výměře 65 m2 se sklepem + lodžie (cca 2,5 m. Byt je po částečné modernizaci (zánovní koupelna se sprchovým koutem).
Byt se nachází v 6NP cihlového domu s výtahem, který je po revitalizaci (zateplení, nová fasáda, stoupačky, plastová okna, …..).
Po vstupu do bytu se ocitáte v chodbě s úložnými prostory a útulnou šatnou, odkud můžete vstoupit do kuchyně s jídelnou, nebo do obývacího pokoje, ze kterého je vstup do ložnice s lodžií z chodby je vstup na toalety a z kuchyně je vstup do pokoje a koupelny se sprchovým koutem. K bytu náleží sklepní kóje a společné prostory. Kousek od domu je oplocené dětské hřiště, v blízkosti je kompletní občanská vybavenost. Byt se pronajímá bez vybavení, mohlo by i něco zůstat, po dohodě s nynějším nájemníkem. Nájemné je 17.000,-Kč + energie (cca 3.500,-Kč), jistina 2x nájem (34.000,-+Kč), provize 1x nájem (17.000,-Kč + DPH). Možnost nastěhování je od 16.ledna 2026. Prohlídky se budou provádět od 6.1.2026.
Pro bližší informace a sjednání termínu prohlídky kontaktujte makléře Aleše.
Na Drážce, Bílé Předměstí, Pardubice, Okres Pardubice, Česká republika
17 000 Kč
Evidenční číslo: 00549
Typ nemovitosti: Byty
Kategorie: 3+1
Popis nabídky
Kategorie: 3+1
Vlastnosti
Budova: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Poloha objektu:
Vlastnictví: Osobní
Podlaží umístění: 6
Užitná plocha (m2): 63
Vybavenost
Lodžie
Výtah: Ano
Váš makléř





